Planujesz założenie własnego sklepu internetowego? Potrzebujesz więc odpowiedniego rozwiązania, który pozwoli osiągnąć założone cele biznesowe, ale przede wszystkim będzie stanowił stabilną platformę dla klientów.

W poniższym artykule w skrócie przedstawiamy rozwiązanie Drupal Commerce, czyli połączenie CMS-a ze skryptem e-commerce. Jakie są główne zalety sklepu na Drupalu? W poniższym artykule przedstawiamy 4 plusy tego oprogramowania.

Zalety sklepu na Drupal CMS

Jakie podstawowe cechy Drupala w szczególności sprawdzą się podczas tworzenia sklepu internetowego?

Bezpieczeństwo – #1 Zaleta Drupala

Specjalny zespół Drupala składający się z ekspertów z całego świata dba o dane klientów, wyszukując ewentualne luki w oprogramowaniu. Dbałość o kwestie bezpieczeństwa na platformie, do której logują się klienci, podając swoje dane osobowe oraz dokonują tam płatności, w sklepie na Drupalu jest na najwyższym poziomie, co tworzy go jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań.

Przyjazny SEO – #2 Zaleta Drupala

Działalność sklepu internetowego to nie tylko sprzedaż produktu, ale też odpowiednie akcje, które wspomagają widoczność marki, by zwiększać liczbę klientów. Drupal ułatwia pozycjonowanie, dzięki czemu działania digital marketingowe wcale nie muszą utrudniać życia. Jeśli podstawowa konfiguracja okaże się niewystarczająca, warto uzupełnić ją o dodatkowe moduły, które można znaleźć na stronie Drupala.

Wydajność i wygoda – #3 Zaleta Drupala

Drupal to rozwiązanie, które jest inwestycją w przyszłość – jest w pełni elastyczny i pozwoli poszerzać możliwości sklepu równocześnie z tempem jego wzrostu. Warto wspomnieć, że strony na Drupalu dopasowują się do ekranów urządzeń mobilnych, które stanowią większą część ruchu w Internecie, dlatego nie można pomijać tego kroku podczas projektowania strony.

Funkcjonalności – #4 Zaleta Drupala

Drupal to system z bogatym systemem funkcjonalności, w którym administratorzy strony otrzymują pakiet narzędzi wspomagających zarządzanie czy działania sprzedażowe. Możliwa jest również integracja z wieloma systemami zewnętrznymi, usprawniającymi działania nie tylko tobie, jako właścicielowi, ale też użytkownikom.

Sklep na Drupal CMS – Podsumowanie

Drupal Commerce to bogate narzędzie, które dzięki temu, że jest oprogramowaniem open source może być uniwersalnie wykorzystywane. Mocną stroną Drupal Commerce jest bezpieczeństwo, ale też szerokie możliwości. Połączenie bezpłatnie dostępnego kodu źródłowego, zaawansowanych funkcjonalności wraz z możliwością integracji wspomagających działanie sklepu, tworzy rozwiązanie warte uwagi i konkurencyjne względem innych oprogramowań.

Dodaj komentarz